Тиждень початкової школи «Листопадові сходинки» у Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО №2»
Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи « Листопадові сходинки ». Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.
Перший день Тижня початкових класів – День української мови.
У день української мови вчителька початкових класів Гуня Н.Г. провела відкритий урок з української мови у першому класі НУШ.
Цікаво на перервах пройшли ігри « Утворіть нове слово», «Відгадайте слово».
У цей день відбувся конкурс «Скоро мовлю скоромовку», де відзначились такі учні Ткаченко Аріна 1 клас, Толкач Ілля 1 клас,Торовик Катерина 2 клас,Кравчук Софія 3 клас. Ружинський Андрій 4 клас.
У другій половині дня діти із великим задоволенням майстрували з конструктора
LEGO SYSTEM персонажів улюблених казок.
Другий день Тижня початкових класів – День математики. До кожного класу завітала Цариця Математика зі своїми завданнями.
Так, найменші початківці продемонстрували вміння у лічбі, розпізнаванні цифр при перегляді мульфільма, відгадуванні цифр у загадках. Вони довідалися, що за допомогою цифр можна навіть намалювати малюнок, виконали колективну розмальовку та з цеглинок Lego виклали назву свого класу.
Другокласники пригадали казки, в назвах яких зустрічаються числа, намалювали свої улюблені цифри та виконали усний рахунок за допомогою цеглинок Lego. Під час перегляду мультфільма «Фіксики. Йдемо до школи» закріпили знання про склад чисел, допомагали героям долати різні математичні перешкоди.
Здобувачі освіти 3-4 класів взяли участь у математичній грі «Веселі геометричні фігури» під час якої, побували у місті Геометричних фігур, пройшовши геометричним лабіринтом; поселили в нього геометричних мешканців, яких придумали самостійно. Вправлялися у розгадуванні математичних ребусів та створювали фігурки тварин за допомогою танграмів.
Хоч математика – предмет серйозний та складний, та сьогодні всім було цікаво і весело, бо кожен знайшов креативне застосування своїм знанням і вмінням.
«Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина».
Словами видатного вченого М. Амосова розпочався третiй день тижня початкової школи. Учнi мандрували «Стежинками країни здоров’я». Здобувачі освіти розгадували ребуси, сортували корисну та шкідливу їжу, складали режим дня, правила особистої гігїєни, дослiджували …. Найбільше задаволень отримали від змагань, де показали спритність, силу, увагу, взаємопідтримку та вміння працювати командою. В подарунок кожен клас отримав дидактичну гру «Чисті руки».
Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник. Іван Тургенєв
19 листопада учні початкових класів продовжили Днем природознавства. Тож ми розгадували ребуси, загадки, кросворди. Грали в ігри «Назви одним словом», «Четвертий зайвий», «Пантоміма» та інші. Переглянули відео про домашніх улюбленців. А наостанок повчальне відео, яке розповідає про покинутих людьми тварин. Після якого діти зробили висновок, що відповідають за тих, кого приручили
Завершився тиждень початкової школи 20 листопада 2020 року днем творчості. Де вихованці були учасниками розважально- пізнавальної гри : «Дітям світу сонце й мир». Ознайомилися із загальною декларацією про права дитини – документами «Конвенція про права дитини» - де дізналися що у ній держави беруть зобов’язання дотримуватись прав кожної дитини, та піклуватися про своїх маленьких громадян. Розгорнули та погортали цю важливу книгу сторінками:
- Сторінка. Право на життя
- Сторінка. Право на ім’я.
- Сторінка . Право на громадянство.
- Сторінка . Право на освіту.
- Сторінка . Право на відпочинок.
- Сторінка . Право на харчування.
- Сторінка . Право на любов та піклування.
- Сторінка . Право на медичну допомогу.
- Сторінка . Право на розвиток талантів.
- Сторінка . Право на особливу турботу дітям – інвалідамю
- Сторінка . Діти не повинні ставати жертвами насилля.
- Сторінка . Право на мирне, спокійне життя.
На підтримку миру на планеті вихованці створили віночок миру. Діти були активними учасникам гри.
На перервах вихованці початкової школи в шкільній бібліотеці залюбки створювали лепбук: «Кожна дитина має право».
Вихованці ГПД захопилися максі – розфарбовкою : «Хай буде дитинство щасливим».