Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Методична студія

Дата: 20 березня 2018 о 08:48, Оновлено 23 травня 2022 о 12:38

Зроблено в Padlet

План роботи

методичної студії

Несватківської філії КЗ «Олександрівське НВО №

2017-2018 навчальний рік

Навчально-методична проблема КЗ «Олександрівське НВО №2»:

«Ефективність впровадження  інноваційних технологій в  освітній процес як засіб

підвищення якості навчання»

Навчально-методична проблема Несватківської філії:

«Сучасні педагогічні технології – в практику роботи кожного вчителя.

Створення системи роботи  по формуванню здорового способу життя»

Серпень

1.Про підсумки роботи закладу за 2016-1017 н.р. та завдання щодо її удосконалення в 2017-2018 н.р., враховуючи стратегію розвитку освіти.

Сергійчук О.О                                                            2.Огляд нормативних документів МОН України,  новинок літератури.

Куроп’ятник В.В.

2.Про затвердження  плану роботи закладу на 2017-2018 н.р.

Сергійчук О.О.

3. Про розгляд календарно-тематичних планів.

3.Круглий стіл

« Хмарні технології у роботі кожного вчителя».

Вересень

1.Організація роботи по практичному оволодінню педколективом проблемною темою з метою удосконалення навчально-виховного процесу в закладі.

Куроп’ятник В.В.

2.Впровадження інноваційних технологій на уроках фізичної культури.

Черкас В.Г.

Жовтень

1.Про удосконалення та забезпечення постійного контролю роботи щодо попередження дитячої бездоглядності, правопорушень, негативних проявів у молодіжному середовищі.

2.Атестація педагогічних кадрів.

Сергійчук О.О.

3.Використання ІКТ на уроках історії в 5 – 6 класах.

Листопад

1.Дотримання законодавства ,  вивчення , використання  української мови, конституції України (ст..10), закону України «Про мови».

Сергійчук О.О.

2.Використання сучасних педагогічних технологій на уроках зарубіжної літератури з метою виховання грамотного читача і творчої особистості.

Шевченко Т.І.

3.Нові підходи до вивчення інформатики.

Стрижак А.М.

1.Про стан роботи педколективу по попередженню правопорушень у І семестрі

Сергійчук О.О.

2.Хід атестації педкадрів. Курсова перепідготовка.

Куроп’ятник В.В.

3.Майстерклас. Використання ІКТ на уроках математики в 10 класі.

Сергійчук О.О.

4.Інноваційні технології при вивченні української мови та літератури.

Малина Т.В., Сальніков А.М.

Січень

1.Про підсумки роботи педагогічного колективу за І семестр 2017-2018 н. р.

Сергійчук О.О.

2.Про затвердження списків учнів - претендентів на нагородження свідоцтвами з відзнакою.

Куроп’ятник В.В.

3.Коучинг – як сучасний інтерактивний метод навчання.

Гетьманець І.М.

4.Про навчання за програмою Intell «Навчання для майбутнього».

Куроп’ятник В.В.

5.Інтерактивні методи навчання на уроках фізики та хімії.

Якимчук Л.О.,  Шаповалова Л.Ф.

1. Стан викладання історії.

Сергійчук О.О.

1. Стан викладання інформатики.

1. Стан викладання іноземної мови

Куроп’ятник В.В.

1. Вправодження методичної проблеми у 4 класі.

Сергійчук О.О.

1. Роль педагога організатора у навчально-виховному процесі.

Березень

1.Хід впровадження Всеукраїнських проектів, курсів превентивного виховання, курсів за вибором  в навчально-виховний процес («Інтелект України», «Вчимося жити разом», «Кроки до порозуміння», «Уроки для сталого розвитку»).

2. ,,Сучасні педагогічні технології’’ – презентація

3.Інноваційний метод Капелюхів мислення Едварда де Бото

Дзюба С.Д.

1.Про звільнення учнів від ДПА. Про допуск учнів до ДПА.

Куроп’ятник В.В.

2.Використання презентацій та відеофільмів на уроках історії та правознавства.

Торовик А.Ю.

Травень

1.Про переведення учнів 1-4-х класів до наступного класу та нагородження їх Похвальними листами.

Куроп’ятник В.В.

2.Про переведення учнів 5-8, 10-х класів до наступного класу та нагородження їх похвальними листами.

Куроп’ятник В.В.

3.Сучасні інтерактивні методи навчання на уроках географії.

Курченко Л.Б.

Червень

1.Про закінчення учнями 5-8-х, 10-х класів навчального року і переведення до наступних класів.

Куроп’ятник В.В.

2.Про закінчення учнями 9-х класів навчального року і випуск із закладу.

3.Інноваційні методи навчання в процесі трудового навчання

Сергійчук В.О.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.