Тиждень початкових класів у Несватківській філії КЗ “Олександрівське НВО№2”
Згідно річного плану роботи Несватківської філії 12.03.18 - 16.03.18 у навчальному закладі проходив тиждень початкових класів. До участі в заходах було залучено учнів 1 - 4 класів.
У понеділок, 12 березня на загальношкільній лінійці було оголошено про відкриття тижня. Учнів ознайомили з планом роботи . Цього ж дня діти відвідали майстер клас «Умілі руки», який організувала Гуня Наталія Григорівна. Початківці виготовили паперові квіти та закладки в підручники.
Діти весело взялися до роботи. Все необхідне було на столах: кольоровий папір, клей, ножиці , а найголовніше це поради вчителя, яка крок за кроком показувала, як із простих матеріалів власноруч зробити чудову літню квітку.
Це було дуже захоплююче, у дитячих руках звичайний папір оживав і виходили гарні неповторні квіти.
Завдяки таким майстер –класам ми розвиваємо у дітей нові здібності і таланти.
У вівторок, 13 березня, вчитель початкових класів Дзюба Світлана Дмитрівна підготувала та провела конкурсну програму „Шляхетні дівчатка та лицарі — хлопці”.
Мета заходу: формувати у дітей основи культурної поведінки, закріплювати навички ввічливого ставлення хлопців до дівчат та навпаки, уваги дітей до своїх однолітків; вчити виявляти увагу до своїх однолітків; бажання порозумітися; аналізувати свої власні помилки у стосунках між хлопчиками та дівчатками, виховувати бажання бути привітливим і шляхетним, бути людиною з "лицарськими” манерами; виробляти звичку вживати ввічливі слова привітання, як чемну форму звертання.
Мабуть, нікого не треба переконувати в тому, що сучасний світ потребує людей з високим рівнем загальної культури, освіти, людей цілеспрямованих, мобільних, здатних швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення у складних ситуаціях. Цей перелік вимог можна продожувати і продовжувати. Але безперечним залишається одне: чим вищий рівень знань людини, тим більше вона відповідає всім цим вимогам, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце в суспільстві. Ввічливими люди не народжуються, а стають, опанувавши знання і правила хорошого тону. Саме таких людей поважають оточуючі. Культурні люди бажані в будь-якому колективі. Вони успішні в бізнесі, на будь-якій посаді.
Опанувати правила етикету, продемонструвати гарні манери намагалися й учні 1 – 4 класів, беручи активну участь у конкурсах:
- „Інтелектуальному
- „Вдягни доспіхи”
- „Справжні леді”
- „Літературне фехтування”
- „Надійний друг лицаря – кінь”
- „Вихід завжди є”
- „Портрет принцеси”
- „Театр мініатюр”
Молодші школярі показали свої знання, ерудованість, не боялись виявити власні здібності і таланти. Довели, що знайомі з культурою поведінки – низкою моральних умінь і навичок. Адже, хочеш бути вихованою людиною – дотримуйся золотого правила моралі: поводься з людьми так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою.
Тож, залишається побажати нашим благородним лицарям і шляхетним леді – не забувати про гарні манери і правила гарної поведінки.
14 березня, у середу, Жабокрицька Наталія Володимирівна організувала та провела «День щастя»
З метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети з 2012р ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя.
Мета заходу: поглибити знання учнів про складові здоровя людини; сприяти прояву в дітей активності, самостійності, ініціативності та творчості в різних видах рухової діяльності; Розвивати основні фізичні якості дитини (швидкість,спритність, гнучкість, силу, витривалість). Виховувати позитивні моральні якості, толерантне ставлення до людей.
Діти шукали щастя разом з Осликом, переглядаючи мультфільм. Спостерігали за героями твору В.Сухомлинського «Казка про щастя», які хотіли дізнатися що таке щастя (інсценізація від четвертокласників). Дізналися з презентації, що сприяло проголошенню членами ООН 20 березня Міжнародним днем щастя, Що цьому сприяє, які люди і коли найщасливіші. Також отримали заряд позитивних емоцій від конкурсно-розважальної програми «День щастя». Під час якої було проведено такі конкурси та ігри:
«Мамині помічники »
"Черепашки"
«Вгадай, хто я!»
« Віникобол »
« Помічники »
«Апельсин»
“Баранчики”
«Ранок у курнику »
“Почепи яблука”!
«Художники »
«Слідопит»
« Мотальщик »
А ще виготовили паперові гіацинти, щоб подарувати мить щастя 20 березня самотнім серцям.
Всі учасники отримали солодкі призи.
15 березня Суконько Світлана Олександрівна запросила всіх початківців до «Цікавого світу природи»
«Природа-це наш дім, і якщо ми будемо безтурботними марнотратцями, зруйнуємо його; природа-частина нас самих, а байдужість до природи-це байдужість до власної долі» (В.Сухомлинський)
Якщо людина не знає природу, вона не зможе її зберегти. Не знати природу це те саме, що не знати себе. Саме тому у пізнавальній програмі «Цікавий світ природи», через відеопрезентацію діти мали змогу не тільки перевірити, закріпити свої знання, дізнатися нові для себе факти з життя тварин, а й визначити раніше отриману, почуту інформацію хибною, помилковою.
Пізнавальна програма сприятиме вихованню в учнів екологічно доцільної поведінки в природному середовищі.
За активну участь учні 1-4 класів отримали грамоти та пазли, які допоможуть ще більше дізнатися про природу.
16 березня учні початкових класів, завдяки Цалко Надії Михайлівні, опинилися у віртуальній подорожі: «Ой весно, весно, днем красна!», де з цікавістю слухали уроки тітоньки Сови. А ще імітували пташиний спів, плели весняний вінок, малювали чарівну весну, відгадували загадки та ін..
Після зимової сплячки оживає все навкруги і починаються справжні весняні дива. Тож всі, затамувавши подих, слухали, щоб не пропустити чогось важливого.
В пятницю були підбиті підсумки тижня.
Тиждень сприяв пізнавальному та активному розвитку учнів початкових класів.
https://alexandrivkanvo2.e-schools.info/pages/kafedra-vchitelv-pochatkovih-klasv