Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 51 людина

Тиждень біології та екології.

Дата: 22 грудня 2017 о 10:49, Оновлено 22 грудня 2017 о 11:34
630 переглядів

З 18.12. по 22.12.2017 р. у Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО № 2» було проведено тиждень біології та екології.

Метою проведення тижня було збагатити учнів додатковими знаннями в процесі ознайомлення з розвитком та досягненнями біології; підвищити рівень зацікавленості предметами природничого циклу; розвивати здібності учнів, залучаючи учнів до самостійної творчої діяльності; викликати позитивні емоції.

Заходи тижня біології виходили за межі стандартного уроку і концентрували увагу учнів на основних теоретичних та прикладних питаннях усього шкільного курсу. Протягом предметного тижня учні мали можливість перевірити свої знання та поглибити їх. Активні групові та ігрові форми діяльності давали можливість розвивати навички спілкування учнів, навчали  працювати в команді та контролювати свою поведінку одночасно з активізацією творчого потенціалу.

Розпочався тиждень в понеділок 18.12.2017 р. зі знайомства з планом роботи. З метою формування екологічного світогляду, усвідомлення єдності всього живого і неживого на планеті на лінійці «Наш дім – планета Земля» було інформовано учнів про основні глобальні екологічні проблеми людства. «У стосунках з природою людство зіткнулося із серйозними і складними проблемами. Цілком очевидно, що вплив людини на природу нині значно перевищує здатність біосфери до саморегуляції. У наш час традиційні кордони між країнами з екологічної точки зору стають прозорими, а діяльність, яка колись вважалася винятково «внутрішньою справою», сьогодні зумовлює виживання інших країн».

В цей же день відкрив свої двері кінозал. Цікавим і пізнавальним став кіножурнал для 6-7 класів «Знайомі незнайомці». В ході перегляду кінофрагментів учні розширили і поглибили свої знання про одноклітинні та багатоклітинні мікроскопічні організми, які виникли на нашій планеті мільярди років тому і збереглися до наших днів. Що дає можливість бути організму успішним, конкурентноздатним? Ці майже філософські питання мали на меті розвивати пізнавальні інтереси учнів, формувати навички мисленнєвих операцій аналізу і синтезу, стимулювати ріст нової генерації вчених-біологів.

19.12.2017 р. Переглянувши науково-документальний кінофільм «Дім. Побачення з планетою» відомого режисера Люка Бессона, учні 10 класу висловлювали своє розуміння глобалізації впливу людства на планету Земля. З великою цікавістю вони поставились до ідеї колективного проекту про безвідходні технології та відновлювальні альтернативні джерела енергії.

Формуванню стійкого інтересу до вивчення біології допомогла здібним учням 6-10 класу творча учнівська лабораторія, засідання якої відбулося 20.12.2017 р. на базі Олександрівського НВО №2.

А учні 1-4 класу удосконалили свої  знання і  вміння в рамках  клубу  любителів природи.

 Учні 1-го класу (кл.керівник Суконько С.О.) завершили розпочате класним керівником оформлення класної кімнати, яке спрямоване на екологічне виховання.

Учні 2 – го класу ( кл.керівник Гуня Н.Г.) озеленили класну кімнату, тепер у кожного учня в класі є свій особистий вазон з квітами.

Учні 3-го класу (кл.керівник Дзюба С.Д.) працювали над навчальним проектом "Звідки береться пил?" Дізналися про джерела його походження, вплив пилу на здоров"я людини та склали правила боротьби з пилом.

Учні 4-го класу ( кл.керівник Жабокрицька Н.В.) Своє піклування про «братів наших молодших» виявили, виготовивши та  розмістивши  годівнички із зерном на подвір’ї   навчального закладу. Тепер щоденник фенологічних спостережень доповниться розділом про зимуючих птахів.

21.12.2017 р. з метою поглиблення теми «Клітина» шкільного курсу біології було проведено дослідницький практикум для учнів 9 класу. Учні 9 класу стоять на порозі профільної старшої школи. Можливо саме таке дослідження стане вирішальним поштовхом при обранні профілю навчання та майбутньої сфери професійної діяльності.

22.12.2017 р. учні 5-6 класу в ході проведення усного журналу «Сторінками твоєї Червоної книги» ознайомились з рослинами і тваринами нашого регіону, занесеними до Червоної книги України. Учні жваво обговорювали, яку участь у збереженні природних багатств може взяти кожен окрема людина, навіть такого незначного віку, як вони. Результатом заходу стали малюнки учнів «Я люблю природу».

Нетрадиційні форми проведення заходів під час предметного тижня, добровільна участь у них, відсутність жорстких обмежень у часі дали змогу педагогу та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Зважаючи на невелику наповнюваність класів, кожен учень 5-10 класів мав змогу в повній мірі проявити себе. І жоден з них не був байдужим спостерігачем. Найактивніші учні були заохочені додатковими балами до оцінок з біології та природознавства.

 Звіт - презентація: https://drive.google.com/file/d/1l1syF9X5SX3nCyJ-wt3gRvwUHjuqIgg9/view?usp=sharing

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.